Бонус за прямі продажі

Даний бонус Партнер отримує двома шляхами. Перший це коли Партнер отримує різницю між закупівельною і роздрібною  ціною підписки на пряму від клієнта (готівкою чи іншим способом). Другий це коли клієнт перейшов за реферальним посиланням Партнера і зробив підписку, після цього кошти зараховуються на основний рахунок. Бонус зараховується протягом 3 днів. Сума Бонусу буде зростати згідно Партнерського статусу (див. таблицю).

Бонус за активність

Щоб отримати бонус Партнеру необхідно підключити необхідну кількість абонентів (див. таблицю) на річну підписку, протягом календарного місяця. Абоненти повинні мати діючу річну підписку протягом як мінімум 6-ти місяців. Якщо абонент відмовився від підписки швидше, і цей абонент являється 10-тим, 20-тим, 30-тим, 40-вим чи 50-тим, тобто є ключовим для суми Бонусу, а Партнер отримав даний Бонус, тоді сума Бонусу буде перерахована відразу і за необхідності знята з рахунку Партнера. Тобто якщо Партнер підключив за календарний місяць рівно 20 нових абонентів і один з них відписався від послуг сервісу, то Партнеру буде перерахований даний бонус шляхом “20-1=19” і Партнер отримає бонус за 10 нових абонентів. Кількість нових абонентів кожного місяця обнуляється. Бонус діє на постійній основі. Якщо клієнт поновлює підписку, на наступний рік, він враховується знову в дану бонусну програму. Бонус зараховується на основний рахунок Партнера. Бонус нараховується один раз в місяць, 1 числа.

Бонус за поповнення

Щоб отримати бонус Партнеру необхідно поповнити власний баланс в партнерському  кабінеті на необхідну суму (див. таблицю). Даний бонус зараховується на окремий бонусний рахунок і його можна використати тільки на покупки продуктів компанії (тобто на річні, або місячні підписки). Бонус діє на постійній основі, зараховується відразу.

Бонус за обіг партнерської мережі

Бонуси можна отримати шляхом розвитку власної Партнерської мережі. Перший бонус – це зарахування за підключення нового Партнера з першим мінімальним поповненням балансу, зараховується на основний рахунок відразу як тільки новий Партнер поповнить баланс на зазначену суму. Другий вид бонусів – це відсотки від проданих підписок вашими Партнерами. Кількість відсотків залежить на якому рівні від Вас Партнер. Ви отримуєте Бонус за Партнерів які знаходяться на першому, другому і третьому рівні (див таблицю). Бонус зараховується на Основний рахунок один раз в місяць 1-го числа за попередній календарний місяць.