Бонус за прямі продажі

Бонус за прямі продажі Партнер отримує двома шляхами. Перший – це коли Партнер отримує різницю між закупівельною і роздрібною ціною підписки на пряму від клієнта (готівкою чи іншим способом). Другий – це коли клієнт перейшов за реферальним посиланням Партнера і зробив підписку. У цьому випадку кошти зараховуються на Баланс. Бонус зараховується протягом 3 днів. Сума Бонусу буде зростати, згідно Партнерського статусу (див. таблицю).

Бонус за активність

Щоб отримати Бонус за активність, Партнеру необхідно підключити необхідну кількість абонентів (див. таблицю) на річну підписку впродовж календарного місяця. Абоненти повинні мати діючу річну підписку, як мінімум, 6 місяців. Наголошуємо, якщо абонент відмовився від підписки швидше і він є 10-тим, 20-тим, 30-тим, 40-вим чи 50-тим (тобто, ключовим для суми Бонус), а Партнер отримав повний Бонус за активність, тоді ця сума буде переглянута і знята з його рахунку. Тобто, якщо Партнер підключив за календарний місяць рівно 20 нових абонентів і один з них відписався від послуг сервісу, то йому буде перерахований цей бонус шляхом “20-1=19” і він отримає нагороду лише за 10 нових абонентів. Кількість нових абонентів кожного місяця обнуляється. Бонус діє на постійній основі. Якщо клієнт поновлює підписку на наступний рік, він автоматично попадає в бонусну програму. Бонус зараховується на Баланс Партнера один раз в місяць 1 числа.

Бонус за поповнення

Щоб отримати цей бонус, Партнеру необхідно поповнити власний баланс в партнерському кабінеті на необхідну суму (див. таблицю). Бонус за поповнення зараховується на Бонусний Баланс Партнера і його можна використати тільки на покупки продуктів компанії (тобто на річні, або місячні підписки). Бонус діє на постійній основі, зараховується відразу.

Бонус за обіг партнерської мережі

Бонуси можна отримати шляхом розвитку власної Партнерської мережі. Перший бонус – це зарахування за підключення нового Партнера з першим мінімальним поповненням балансу. Бонус зараховується на основний рахунок відразу, як тільки новий Партнер поповнить баланс на зазначену суму. Другий вид бонусів – це відсотки від проданих підписок Вашими Партнерами. Кількість відсотків залежить від рівня, на якому знаходиться від Вас Партнер. Ви отримуєте Бонус за Партнерів, які знаходяться на першому, другому і третьому рівні (див. таблицю). Бонус зараховується на Баланс один раз в місяць 1-го числа за попередній календарний місяць.